Firma działa bardzo profesjonalnie. Do osób pogrążonych w żałobie Właściciele podchodzą z wielkim szacunkiem. Co należy podkreślić kontakt jest cały czas. Pogrzeb zorganizowany został profesjonalnie, o nic nie musiałam się martwić.
Z czystym sercem polecam.